• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Győri Országos Logikaverseny
döntő

5 - 6. évfolyam
4. Goór Vanessza 5.b
5. Kórós Dzsenifer 5.b
9. Kocsán Evelyn 5.b
11. Burai Róbert 6.b
19. Berke Máté 6.b
22. Pilis Ákos 5.b
33. Reim Zsolt 5.b
43. Vatai Katalin 5.b
52. Faragó Martin 6.b

7 - 8. évfolyam
2. Simonics Zsófia 8.b
13. Balogh Norbert 7.b
22. Vida Ádám 7.b
23. Greskó Mihály 7.b
39. Herczeg Dávid 7.b
41. Nagyapáti Noémi 7.a
47. Reim Szandra 7.a


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
országos döntő
12. Mismás Valentin 5.b


Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

5. évfolyam
1. Mismás Valentin 5.b
4. Goór Vanessza 5.b
5. Pilis Ákos 5.b
8. Kórós Dzsenifer 5.b
9. Fülöp Kata 5.b
11. Molnár Dániel 5.b
16. Reim Zsolt 5.b
28 Vatai Katalin 5.b
30. Mészáros Márk 5.b
38. Vojnár Dániel 5.b
43. Varju Zsófia 5.b
49. Bándi György 5.b
50. Szedlák Fanni 5.b
54. Besenyei Ádám 5.b
56. Kardos Sarolta 5.b
57. Boros Bettina 5.b
64. Németh Kristóf 5.b
73. Halmi Péter 5.b
75. Stein Barbara 5.b
85. Csóti Kevin 5.c
88. Czipa Szilárd 5.b
90 Weisz Marcell 5.b
92. Dósa Dániel 5.c
96. Iváncsán Judit 5.b

6. évfolyam
4. Burai Róbert 6.b
7. Markó Balázs 6.b
14. Lóth Anett 6.b
16. Torzsa Eszter 6.b
18. Faragó Martin 6.b
21. Kőrösi Ramóna 6.b
26. Glavánovics Enikő 6.b
27. Kőrösi Virág 6.b
30. Burai Csaba 6.b
32. Molnár Dániel 6.b
47. Berke Máté 6.b
52. Kocsán Evelyn 6.b
58. Molnár Szabina 6.b
64. Gellén Henrietta 6.b
76. Fészki Bianka 6.b
82. Káli Enikő 6.b
84. Varga Barbara 6.b
96. Vojnár Áron 6.b




7. évfolyam
1. Greskó Mihály 7.b
2. Schaly Georgij 7.b
3. Goór Csaba 7.b
8. Vida Ádám 7.b
15. Balogh Norbert 7.b
16. Reim Szandra 7. a
24. Nagyapáti Noémi 7.a
54. Solymosi Balázs 7.b
57. Szabó Fanni 7.b
65. Goór Máté 7.a
79. Kovács Brigitta 7.a
82. Pogány Mónika 7.a 

8. évfolyam
1. Simonics Zsófia 8.b
3. Kulcsár Alice 8.b
4. Kostyál Márk 8.b
34. Pallag Rvelin 8.b
36. Pivarcsi János 8.b
39. Koczor Gergely 8.b
49. Tóth András 8.b
53. Rácz Szabolcs 8.a
55. Bobrovszki Krisztina 8.b
61. Schöffer Ádám 8.b
63. Csikós Alex 8.b
84. Gergelyffy Viktor 8.b

Ságvári Kistérségi Matematikaverseny

5. évfolyam
1. Goór Vanessza 5.b
    Fülöp Kata 5.b
    Pilis Ákos 5.b
2. Reim Zsolt 5.b
    Mismás Valentin 5.b
    Varju Zsófia 5.b
8. Bercsik István 5.a
    Váczi Anna 5.a
    Zámbó Vivien 5.a
6. évfolyam
1. Kocsán Evelyn 6.b
    Bencsik Annamária 6.b
    Molnár Dániel 6.b
1. Markó Balázs 6.b
    Burai Róbert 6.b
    Berke Máté 6.b
7. Balla Gergő 6.a
    Harmath Péter 6.a
    Zsédely LIlla 6.a


7. évfolyam
1. Greskó Mihály 7.b
    Goór Csaba 7.b
     Vida Ádám 7.b
1. Schlay Georgij 7.b
    Balogh Norbert 7.b
    Koczor Benedek 7.b
2. Solymosi Balázs 7.b
    Vágó Norbert 7.b
    Szrtuhár Richárd 7.b
8. Nagyapáti Noémi 7.a
    Reim Szandra 7.a
    Szládovics Rita 7.a
8. évfolyam
1. Geszler Attila 8.b
    Kulcsár Alice 8.b
    Simonics Zsófia 8.b
2. Gurszky Géza 8.b
    Gurszky Gergő 8.b
    Stasz Balázs 8.b
6. Kisegyházi Kinga 8.a
    Bencsik Annamária 8.a
    Kulcsár Réka 8.a

Varga Tamás matematika verseny
megyei döntő 

7. évfolyam
1. Balogh Norbert 7.b
2. Greskó Mihály 7.b
4. Vida Ádám 7.b
5-6. Herceg Dávid 7.b
        Kaszab Noémi 7.b
8. évfolyam
1. Geszler Attila 8.b
2-3. Kulcsár Alice 8.b
      Simonics Zsófia 8.b

Kalmár László Országos Matematikaverseny
megyei döntő

5. évfolyam
1. Goór Vanessza 5.b
3. Mismás Valentin 5.b
4. Varju Zsófia

8. évfolyam
2. Kulcsár Alice 8.b
3. Geszler Attila 8.b
6. Simonics Zsófia 8.b

Bátaszéki Országos Matematikaverseny
döntő

5. évfolyam
5. Goór Vanessza 5.b
12. Mismás Valentin 5.b
17. Pilis Ákos 5.b

7. évfolyam
19. Goór Bence 7.b
22. Greskó Mihály 7.b

8. évfolyam
9. Kulcsár Alice 8.b
14. Simonics Zsófia 8.b
20. Geszler Attila 8.b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei döntő

5. évfolyam
5. Mismás Valentin 5.b
7. Kórós Dzsenifer 5.b
10. Fülöp Kata 5.b
13. Pilis Ákos 5.b
15. Molnár Dániel 5.b
6. évfolyam
13. Burai Róbert 6.b

7. évfolyam
3. Goór Bence 7.b
11. Vida Ádám 7.b
8. évfolyam
8. Simonics Zsófia 8.b
12. Kulcsár Alice 8.b
13. Geszler Attila 8.b



Csapateredmények:
5. évfolyam
2. Mismás Valentin, Kórós Dzsenifer, Fülöp Kata
7. évfolyam
2. Goór Bence, Vida Ádám, Schlay Georgij
8. évfolyam
2. Simonics Zsófia, Kulcsár Alice, Geszler Attila

"Komárom - Esztergom megye legeredményesebb általános iskolája "
címet és az ezzel járó serleget iskolánk nyerte.
Sikerült három egymást követő évben elnyerni a kupát, ezért végleg iskolánkban marad!

Bólyai Matematikaverseny országos döntő
5. évfolyam

1. Goór Vanessza 5.b
     Kórós Dzsenifer 5.b
     Mismás Valentin 5.b
     Vatai Katalin 5.b

Bólyai Matematikaverseny megyei forduló

5. évfolyam
1. Goór Vanessza
     Kórós Dzsenifer
     Mismás Valentin
     Vatai Katalin
3. Iváncsán Judit
     Stein Barbara
      Szedlák Kamilla
      Varjú Zsófia
6. évfolyam
2. Berke Máté
     Burai Róbert
     Markó Balázs
     Molnár Dániel



7. évfolyam
3. Koczor Benedek
     Schlay Georgij
     Solymosi Balázs
      Vágó Norbert
6. Goór Csaba
     Greskó Mihály
     Herczeg Dávid
     Sztruhár Richárd
8. évfolyam
3. Geszler Attila
     Kulcsár Alice
     Simonics Zsófia
     Stasz Balázs
4. Gurszky Gergő
     Gurszky Géza
     Kostyál Márk
     Schäffer Ádám

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/