• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny
3. Simonics Csenge
Különdíj a szép magyar beszédért:
Fintor Valentin

Nyelvtan-helyesírás verseny

1. osztály
1. Orova Katinka 1.b
     Csizmadia Szandra 1.b
2. Kovács Éva 1.b
    Gegő Martina 1.d
3. Kovács Dorottya 1.a
    Tenk Vanessza 1.d
Az 1.c osztály legjobbja: Burka Annabella
3. osztály
1. Szőke Édua 3.b
    Almási Anikó 3.b
2. Bogár Attila 3.a
3. Handl Karola 3.c
     Nagy Viktória 3.a

2. osztály
1. Farkas Renáta 2.d
     Matajsz Gergő 2.b
2. Sós Nikoletta 2.a
     Kovács Vivien 2.b 
3. Simonics Csenge 2.b
     Mérey Hajnalka 2.c
4. osztály
1. Kenedi Viktorina 4.a
     Kóros Dzsennifer 4.b
2. Boros Bettina 4.b
     Stein Eszter 4.a
3. Jónás Noel 4.c
     Zámbó Vivien 4.a

Kistérségi szavalóverseny
2. Fintor Valentin 2.b

Szép olvasási verseny

1. osztály
1. Flaisz Péter 1.a
     Lencz Tímea 1.c
2. Schreck Dorina 1.b
     Tenk Vanessza 1.d
3. Burka Annabella 1.c
     Böhm Norina 1.b
 
3. osztály
1. Almási Anikó 3.b
    Bakos Anna 3.b
2. Bakos Tamás 3.b
    Cwirkó Szabina 3.a
3. Nagy Viktória 3.a
    Bognár Attila 3.a
    Almási Tamás 3.c

2. osztály
1. Kovács Vivien 2.b
     Módi Patrícia 2.c
2. Simonics Csenge 2.b
     Balogh Bence 2.b
     Kun Evelin 2.c
     Nobik Paulina 2.d
3. Boros Csaba 2.a
     Orlovits Adrienn 2.d

4. osztály
1. Zámbó Vivien 4.a
    Kórós Dzsenifer 4.b
2. Szedlák Kamilla 4.b
     Boros Bettina 4.b
3. Horváh Melánia 4.c
     Kenedi Viktorina 4.a

Hetedhét határon hétmérföldes csizmában mesevetélkedő területi forduló

4. Bambi csapat 3.a
Cwirkó Szabina
Bognár Attila
Polgár Dóra

5. Csodahódok csapat 4.b
Fülöp Kata
Urbanik Áron
Bándi György
Varju Zsófia

7. Mókusok csapat 3.b
Csépke Attila
Bakos Tamás
Vida Péter
Horváth Máté

8. Csodacsibe csapat 3.b
Rév Zsófia
Bakos Anna
Kakuk Dzsenifer
Horváth Gréta

Iskolai versmondó verseny

1. osztály
1. Wilmek Richárd 1.b
     Lencz Tímea 1.c
2. Jánoki Csaba 1.d
     Orova Katinka 1. b
3. Hadnagy Zsolt 1.c
     Ajtai Adrienn 1.a

3. osztály
1. Rév Zsófia 3.b
2. Konkoly Alexandra 3.a
    Bandi Vivien 3.c
3. Cwirko Szabina 3.a

2. osztály
1. Fintor Valentin 2.b
2. Kun Evelin 2.c
    Németh Noémi 2.b
3. Boros Csaba 2.a
     Szerző Dóra 2.d

4. osztály
1. Iváncsán Judit 4.b
    Fülöp Kata 4.b
2. Gyuga Dávid 4.c
3. Zámbó Vivien 4.a

Kölcsey Feladatmegoldó verseny

2. osztály
4. Simonics Csenge
4. Mérey Hajnalka
5. Matajsz Gergő
7. Szabó Valentin
7. Zavagyi Idikó
9. Karvaj Szilvia
10. Sós Nikolett
12. Módi Patrícia
12. Kun Evelin
13. Nagy Ferenc
20. Tintor Valentin
24. Szilágyi Katalin
3. osztály
10. Bakos Anna
10. Bognár Attila
14. Szigeti Árpád
4. osztály
11. Stein Eszter

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/