• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny
2. Nagy Henrietta

Kistérségi szavalóverseny
3. Kulcsár Alice 7.b

Kölcsey Feladatmegoldó verseny

3. Junger Fanni 5.b
19. Szabó Fanni 6.osztály

Iskolai versmondó verseny

5. osztály
1. Junger Fanni
2. Gellén Henrietta
3. Czéllai-Vörös Zsófia

7. osztály
1. Kulcsár Alice 7.b
2. Schaffer Dávid 7.a
3. Gergelyffy Viktór 7.b

6. osztály
1. Nagy Henrietta
2. Fagyas Fanni
3. Simonics Viktória

8. osztály
1. Torzsa Gabriella 8.b
2. Lantos András 8.b
3. Kerekes Fruzsina 8.b

Ságvári Kistérségi Helyesírási verseny

5. osztály
1. Gellén Henrietta
2. Jakab Anett
3. Burai Róbert
7. osztály
1. Simonics Zsófia 7.b
2. Bobrovszki Krisztina 7.b
3. Bencsik Krisztina 7.a

6. osztály
1. Koczor Benedek
2. Dimitrov Diána
3. Horváth Alex
    Goór Bence
8. osztály
1. Solymosi Emőke 8.b
3. Harmath Martina 8.a

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny iskolai forduló

<><>< />

5. osztály
1. Lóth Anett
     Bencsik Annamária
2. Junger Fanni
3. Burai Róbert

7. osztály
1. Bencsik Krisztina
2. Simonics Zsófia
3. Helle Robertina

6. osztály
1. Koczor Benedek
2. Simonics Viktória
3. Reim Szandra

8. osztály
1. Solymosi Emőke
2. Lantos András
3. Fülöp Flóra
    Juhász Judit           

Játékos Anyanyelvi Vetélkedő  

5. OSZTÁLY
1. GELLÉN HENRIETTA, VARGA BARBARA, TORZSA ESZTER
2. KOCSÁN  EVELIN, JUNGER FANNI, LÓTH ANETT, FÉSZKI BIANKA
2. BURAI RÓBERT, BERKE MÁTÉ
3. FÜLÖP BOGLÁRKA, ZSÉDELY LILLA, MARÁCZI LILLA, ZIMA RENÁTA

6. OSZTÁLY
1. MADARI OLIVÉR, FAGYAS FANNI, POPTIUC EDINA, NAGY ÁRON
2. POGÁNY MÓNIKA, DIMITROW DIÁNA
3. BALOGH NORBERT, VIDA ÁDÁM, KOVÁCS DÁVID, PETRIK RENÁTÓ

7. OSZTÁLY
1. DEZSŐ RENÁTA, HELLE ROBERTINA, GERGELYFFY VIKTOR
2. GURSZKY GERGŐ, GURSZKY GÉZA, KOSTYÁL MÁRK
3. BOBROVSZKI KRISZTA, PALLAG EVELIN

8. OSZTÁLY
1. KOVÁCS MÓNIKA, FÜLÖP FLÓRA, DECMAN GRÉTA
2. KOMJÁTI VIVIEN, SZŰCS ATTILA, SZÁSZ MARTINA
3. MATYI ESZTER, MISMÁS GERGŐ

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/