2004 - 2005 sporteredményei
-
Készült: 2005. augusztus 27. szombat
Iskolai sportverseny1. osztály
I. 1.b
II. 1.a
III. 1.c
3. osztály
I. 3.b
II. 3.c
III. 3.a2. osztály
I. 2.b
II. 2.a
III. 2.c
4. osztály
I. 4.b
II. 4.a
III. 4.c
IV. 4.d
Duatlon diákolimpia
Komárom-Esztergom megyei döntő
2004/2005-ös tanév
III. krcs.
1. Balogh Barbara
1. Hostya Viktor
II. krcs.
1. Rácz Gergely
2. csapatban
Hostya Viktor
Magyari Viktor
Csány Dávid
Tatabánya - Mikulás kupa
futás
I. Rácz Gergő 4.d
Városi úszóverseny "IKO"
Gyorsúszás
II. Rácz Gergő 4.d
Mellúszás
II. Rácz Gergő 4.d
Megyei úszóverseny döntője
mellúszás
I. Madari Olivér 4.b
Diákolimpia
Oroszlány és körzete
Labdarúgás
Őszi - tavaszi összesített eredmények
I., II. korcsoport I. helyezést ért el.
A csapatok tagjai:
I. korcsoport Szebehelyi Richárd Vida Péter Hernádi Szabolcs Boros Renátó Stipkovics Mátyás Reim Zsolt Liviczki Dániel Horváth Márk | II. korcsoport Balogh Norbert Greskó Mihály Kovács Dávid Vida Ádám Fodor Martin Berki Krisztián Horváth Alex Mester Kevin Dürgő József Gutai Allen Maczali Kevin Kapitány János |
Labdarúgás
Őszi - tavaszi összesített eredmények III. helyezés
III. korcsoport
Karácsony Tamás 5.a
Schäffer Dávid 5.a
Hóbor Márk 6.b
Viczena István 6.b
Simon Patrik 6.b
Takács Richárd 7.d
Micheller Zsolt 7.d
Balogh László 6.c
Markovits Róbert 6.cII. helyezés
IV. korcsoport
Nagy Dávid 8.a
Helgert Ákos 8.a
Varga Martin 8.b
Tóth Dávid 7.a
Fülöp Tamás 7.a
Szeglet Attila 7.a
Túri Márk 7.c
Cságola Ádám 7.c
Megyei Diákolimpia
Mezei futóverseny egyéni eredmények
I. Balogh Barbara 7.a
II. Hostya Viktor 5.a
Úszás
II. korcsoport
I. Madari Olivér 50 m-es mellúszás
IV. Madari Olivér 50 m-es gyorsúszás
III. korcsoport
IV. Hostya Viktor 5.a 50 m-es mellúszás
V. Hostya Viktor 5.a 100 m-es gyorsúszás
V. Csány Dávid 6.b 50 m-es mellúszás
III. Balogh Barbara 7.a 100 m-es gyorsúszás
IV. korcsoport
IV. Horváth Eszter 7.b 100 m-es gyorsúszás
Duatlon
II. korcsoport
I. Rácz Gergely 4.d
III. korcsoport
I. Hostya Viktor 5.a
I. Balogh Barbara 7.a
VII. Magyari Viktor 6.b
Atlétikai többpróba bajnokság
I. helyezés III. korcsoport fiú csapat
Túri Márk 7.c
Takács Richárd 7.b
Viczena István 6.b
Hóbor Márk 6.b
Szabados Balázs 6.b
Józan Gábor 6.b
Egyéni összetett versenyben megyei bajnok:
Túri Márk 7.c
IV. korcsoport
Egyéni versenyben 300 m-en
II. Rimár Réka 8.d
IV. Ábrahám Kitti 8.a
Váltóversenyben
II. helyezés 4x100 m-es fiú váltó
Csapat tagjai:
Lendvai Róbert 8.b
Schreck Mihály 8.a
Szemán Péter 8.a
Bánfi József 8.a
II. helyezés 4x600 m-es lányváltó
Csapat tagjai:
Kővári Csilla 8.a
Gyuga Zsuzsa 8.b
Rimár Réka 8.d
Likerecz Anita 8.d
Kosárlabda
Megyei bajnok a III. és IV. korcsoportos fiú csapat
III. korcsoport Gurszky Gergő 5.b Gurszky Géza 5.b Magyari Viktor 6.b Bartalus Erik 5.b Györkei Attila 6.a Helle Krisztián 3.a Stein Bence 6.a Burai Róbert 3.b Kostyál Márk 5.b Galló Ádám 3.a Berke Máté 3.b | IV. korcsoport Lendvai Róbert 8.b Szemán Péter 8.a Szalai Attila 8.b Pilis Gergő 8.b Kerék Norbert 8.d Gurszky Gergő 5.b Gurszky Géza 5.b Magyari Viktor 6.b Stein Bence 6.a Burai Róbert 3.b Bartalus Erik 5.b |
Országos diákolimpia
Mezei futóverseny
Egyéni eredmények
III. korcsoport
I. Balogh Barbara 7.a
II. Hostya Viktor 5.a
3000 m-es fedettpályás síkfutás
III. Balogh Barbar 7.a
Duatlon
II. korcsoport
I. Rácz Gergely 4.d
III. korcsoport
I. Balogh Barbara 7.a
V. Hostya Viktor 5.a
Atlétika többpróba bajnokság országos döntőjén résztvesz a III. korcsoportos fiú csapat
IV. korcsoport
4x100 m-es fiú váltó részt vesz az országos döntőben
Oroszlány város "jó tanuló, jó sportoló" díját kapta
Hostya Viktor 5.a
Balogh Barbara 7.a
I. helyezés III. korcsoportos fiú csapat | I. helyezés IV. korcsoportos fiú csapat |
Atlétika többpróba bajnokság
II. korcsoportos fiú-lány csapat I. helyezést ért el
Szűcs Kamilla 5.c Mátéfi Kitti 4.d Dürgő Réka 4.d Ambrus Kitti 4.c Oláh Dzsenifer 4.c | Szél Csaba 4.a Túri Dániel 4.c Moldován László 4.d Csóra Richárd 5.a Vicena Alex 4.d Berki Krisztián 4.c |
III. korcsoportos fiú-lány csapat I. helyezést ért el
Balogh Barbara 7.a Harmath Martina 6.a Gombos Petra 7.b Mózes Dóra 6.a Ubornyák Réka 6.a Schüller Andrea 6.a | Kovács Roland 6.a Viczena István 6.b Hóbor Márk 6.b Szabados Balázs 6.b Magyari Viktor 6.b Pivarcsi János 5.b |
IV. korcsoportos fiú-lány csapat I. helyezést ért el
Rimár Réka 8.d Likerecz Anita 8.d Kővári Csilla 8.a Vass Zsófia 8.a Fehér Fanni 8.a Kisegyházi Martina 8.a | Lendvai Róbert 8.b Schreck Mihály 8.a Szemán Péter 8.a Kohl Dávid 8.a Nagy Dávid 8.a Juhász Attila 8.b |