• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Kalmár László matematikaverseny
országos döntő
13. Keltai Dóra 6.b
12. Orova Katinka 7.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

Országos Győri logikaverseny döntő
2.  Karvaj Szilvia 8.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

Környei kistérségi tanulmányi verseny

1. Karvaj Szilvia 8.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

Kenguru Matematikaverseny 
országos

6.évfolyam
31. Keltai Dóra 6. b
98. Ujvári Gergő 6. b

7.évfolyam
24. Baliga György 7. b
48. Orova Katinka 7. b
8.évfolyam
85. Karvaj Szilvia 8. b
118. Greskó Norbert 8. b



Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

 

Kenguru Matematikaverseny
megyei

5. évfolyam
7. Mátis Bence István 5. b
8. Torda Lili 5. b
Felkészítő tanár: Farkas Gáborné

6.évfolyam
1. Keltai Dóra 6. b
4. Ujvári Gergő 6. b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
7.évfolyam
2. Baliga György 7. b
3. Orova Katinka 7. b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

8.évfolyam
2. Karvaj Szilvia 8. b
4. Greskó Norbert 8. b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

 

Kalmár László Országos Matematikaverseny megyei döntő

5. évfolyam
2. Torda Lili 24p.
3. Kocsis Sára 21p.
4. Tatai-Szűcs János
Felkészítő tanár: Farkas Gáborné

6. évfolyam
1. Keltai Dóra 26p.
7. Szládovics Lilla 14p.
11. Ujvári Gergő 6p.
13. Folytek Péter 3p.
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
7. évfolyam
1. Orova Katinka 22p.
2. Baliga György 19p.
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

8. évfolyam
3. Karvaj Szilvia 22p.
5. Greskó Norbert 14p.
10. Balogh Bence 3p.
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

 

Zrínyi Ilona matematika verseny országos döntő
8. hely Keltai Dóra 6.b
38. hely Baliga György 7.b

Varga Tamás Matematika verseny országos döntő
15. hely Orova Katinka 7.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

Bátaszéki Matematikaverseny
országos döntő
11. Karvaj Szilvia 8. b
Felkészítő tanár:
Huma Erzsébet

Varga Tamás Matematika verseny
megyei forduló

7. évfolyam
1. Orava Katinka 7. b
3. Baliga György 7.b
8. évfolyam
1. Karvaly Szilvia 8. b
2. Greskó Norbert 8. b
3. Balogh Bence 8. b

Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

 

Zrínyi matematikaverseny

6. évfolyam
1. Keltai Dóra
6. Ujvári Gergő
7. Pintér Evelin
Csapatban 1. helyezést érték el.

7. évfolyam
1. Baliga György
10. Orova Katinka
Az előbbi tanulók és Sajgó Martina csapatban a 2. helyezést érték el.
8. évfolyam
9. Karvaj Szilvia
12. Boros Csaba

Felkészítő tanárok:
Farkas Gáborné, Huma Erzsébet

 

Hunyadi matematikaverseny

5. évfolyam
1. Torda Lili 23 pont
    Torda Kata
    Kocsis Sára

2. Tatai-Szűcs János 22 pont
    Gánics József Koppány
    Forgács Estella

3. Mátis Bence István 12 pont
    Lakatos Róbert
    Hegedűs Zoltán

4. Kara Kamilla 8 pont
    Rácz Ágnes
    Torzsa Éva Júlia

5. Gábor Loretta 6 pont
    Sándor Norbert
    Helgert Dóra

6. Koller László Olivér 5 pont
    Bándi Mihály
    Szabados Szabolcs

7. Stipkovits Dorina 3 pont
    Sajó Dóra

8. Tamás Norbert 0 pont
     Pesti Patrik

 

 

 

6. évfolyam
1. Keltai Dóra 28 pont
    Folytek Péter
    Burai Dániel

2. Ujvári Gergő 22 pont
    Boros Marcell
    Fenyvesi Róbert

3. Bodó Erika 20 pont
    Nagy Anna
    Toplak Fanni

4. Pesti Patrícia 19 pont
    Orbán Adél
    Polgár Dorina

4. Szládovics Lilla 19 pont
    Varga Vanessza
    Chlebda Inez

5. Pintér Evelin 15 pont
    Zavagyi Krisztina
    Izmirily Noa

6. Hovanecz Máté 4 pont
    Kurucz Réka
    Búzer Luca

7. Mester Balázs 3 pont
    Pánczél Bernadett
    Győrfi Imre

7. Balázs Péter 3 pont
    Becher Fanni
    Tkalcsits Petra

 

 

7. évfolyam

1. Baliga György 31 pont
    Czákler Dávid
    Orova Katinka

2. Boros Csaba Márk 21 pont
    Varga István
    Wilmek Gábor Richárd

3. Tenk Vanessza 19 pont
    Gegő Martina
    Jánoki Csaba

4. Bőhm Norina 18 pont
    Kovács Éva
    Schreck Dorina

5. Geszler Csaba 17 pont
     Pallag Tibor
    Hartmann István

6. Bazsánt Csaba 16 pont
    Szécsi Anna
    Sajgó Martina

7. Schuj Márton 13 pont
    Herczeg Ádám
    Gallai Gergő Soma

8. évfolyam

1. Simonics Csenge 38 pont
Karvaj Szilvia

2. Balogh Bence 28,5 pont
Boros Csaba
Szabó Valentin

3. Moharos Bence 7,5 pont
Aradi Bence
Seemann Tamás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bolyai Matematika csapatverseny országos döntő

6. osztály
24. hely: Chlebda Inez, Folytek Péter, Keltai Dóra, Szládovics Lilla Laura

7. osztály
7. hely: Baliga György, Czákler Dávid Jenő, Kovács Éva, Orova Katinka

Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei eredménye

5. évfolyam:
6. hely:

Marusinszky Lora
Kocsis Sára
Torda Kata
Torda Lili

6. évfolyam:
1. hely (országos döntős):

Chlebda Inez
Folytek Péter
Keltai Dóra
Szládovics Lilla Laura
4. hely:
Fenyvesi Róbert
Pintér Evelin
Zavagyi Krisztina
Ujvári Gergő

7. évfolyam:
1. hely (országos döntős):

Baliga György
Czákler Dávid Jenő
Kovács Éva
Orova Katinka

8. évfolyam:
2. hely:

Balogh Bence
Boros Csaba
Greskó Norbert
Karvaj Szilvia

 

 

 

Felkészítő tanár: Huma Erzsébet, Farkas Gáborné

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/