Matematika 2012 - 2013
-
Készült: 2013. június 01. szombat
Kalmár László matematikaverseny
országos döntő
13. Keltai Dóra 6.b
12. Orova Katinka 7.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Országos Győri logikaverseny döntő
2. Karvaj Szilvia 8.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Környei kistérségi tanulmányi verseny
1. Karvaj Szilvia 8.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Kenguru Matematikaverseny
országos
6.évfolyam 31. Keltai Dóra 6. b 98. Ujvári Gergő 6. b 7.évfolyam 24. Baliga György 7. b 48. Orova Katinka 7. b |
8.évfolyam 85. Karvaj Szilvia 8. b 118. Greskó Norbert 8. b |
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Kenguru Matematikaverseny
megyei
5. évfolyam 7. Mátis Bence István 5. b 8. Torda Lili 5. b Felkészítő tanár: Farkas Gáborné 6.évfolyam 1. Keltai Dóra 6. b 4. Ujvári Gergő 6. b Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |
7.évfolyam 2. Baliga György 7. b 3. Orova Katinka 7. b Felkészítő tanár: Huma Erzsébet 8.évfolyam 2. Karvaj Szilvia 8. b 4. Greskó Norbert 8. b Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |
Kalmár László Országos Matematikaverseny megyei döntő
5. évfolyam 2. Torda Lili 24p. 3. Kocsis Sára 21p. 4. Tatai-Szűcs János Felkészítő tanár: Farkas Gáborné 6. évfolyam 1. Keltai Dóra 26p. 7. Szládovics Lilla 14p. 11. Ujvári Gergő 6p. 13. Folytek Péter 3p. Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |
7. évfolyam 1. Orova Katinka 22p. 2. Baliga György 19p. Felkészítő tanár: Huma Erzsébet 8. évfolyam 3. Karvaj Szilvia 22p. 5. Greskó Norbert 14p. 10. Balogh Bence 3p. Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |
Zrínyi Ilona matematika verseny országos döntő
8. hely Keltai Dóra 6.b
38. hely Baliga György 7.b
Varga Tamás Matematika verseny országos döntő
15. hely Orova Katinka 7.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Bátaszéki Matematikaverseny
országos döntő
11. Karvaj Szilvia 8. b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Varga Tamás Matematika verseny
megyei forduló
7. évfolyam 1. Orava Katinka 7. b 3. Baliga György 7.b |
8. évfolyam 1. Karvaly Szilvia 8. b 2. Greskó Norbert 8. b 3. Balogh Bence 8. b |
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Zrínyi matematikaverseny
6. évfolyam 1. Keltai Dóra 6. Ujvári Gergő 7. Pintér Evelin Csapatban 1. helyezést érték el. |
7. évfolyam 1. Baliga György 10. Orova Katinka Az előbbi tanulók és Sajgó Martina csapatban a 2. helyezést érték el. 8. évfolyam 9. Karvaj Szilvia 12. Boros Csaba |
Felkészítő tanárok:
Farkas Gáborné, Huma Erzsébet
Hunyadi matematikaverseny
5. évfolyam
|
6. évfolyam 1. Keltai Dóra 28 pont Folytek Péter Burai Dániel 2. Ujvári Gergő 22 pont Boros Marcell Fenyvesi Róbert 3. Bodó Erika 20 pont Nagy Anna Toplak Fanni 4. Pesti Patrícia 19 pont Orbán Adél Polgár Dorina 4. Szládovics Lilla 19 pont Varga Vanessza Chlebda Inez 5. Pintér Evelin 15 pont Zavagyi Krisztina Izmirily Noa 6. Hovanecz Máté 4 pont Kurucz Réka Búzer Luca 7. Mester Balázs 3 pont Pánczél Bernadett Győrfi Imre 7. Balázs Péter 3 pont Becher Fanni Tkalcsits Petra |
7. évfolyam 1. Baliga György 31 pont |
8. évfolyam
|
Bolyai Matematika csapatverseny országos döntő
6. osztály
24. hely: Chlebda Inez, Folytek Péter, Keltai Dóra, Szládovics Lilla Laura
7. osztály
7. hely: Baliga György, Czákler Dávid Jenő, Kovács Éva, Orova Katinka
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei eredménye
5. évfolyam: 6. hely: Marusinszky Lora Kocsis Sára Torda Kata Torda Lili 6. évfolyam: 1. hely (országos döntős): Chlebda Inez Folytek Péter Keltai Dóra Szládovics Lilla Laura 4. hely: Fenyvesi Róbert Pintér Evelin Zavagyi Krisztina Ujvári Gergő |
7. évfolyam: 8. évfolyam:
|
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet, Farkas Gáborné