Matematika 2014 - 2015
-
Készült: 2015. augusztus 05. szerda
Bolyai Matematika Csapatverseny
Országos döntő
19. hely:
Chlebda Inez, Folytek Péter, Szládovics Lilla, Ujvári Gergő 8.b osztály
Varga Tamás Matematika verseny, országos döntő
II. kategória
25. hely Keltai Dóra 8.b
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
megyei
5. évfolyam 4. Gombási Róbert Krisztián 12. Kollár Bendegúz Zoltán Felkészítő tanár:: Huma Erzsébet 6. évfolyam 12. Czettis Petra Felkészítő tanár: Veilandics Béláné |
7. évfolyam 17. Plitzs Gergely 20 Kocsis Sára Felkészítő tanár:: Farkas Gáborné 8. évfolyam 1. Keltai Dóra 6. Ujvari Gergő 7. Pesti Patrícia Felkészítő tanár:: Huma Erzsébet |
Kalmár László Országos Matematikaverseny
megyei
5. évfolyam 2. Kollár Bendegúz 4. Geiszt Zsombor Jenő 6. Gombási Róbert Krisztián Felkészítő tanár: Huma Erzsébet 6. évfolyam 5. Czettis Petra 6. Czettis Kinga 8. Klitz Kíra 8. Kórós Cintia Felkészítő tanár: Veilandics Béláné |
7. évfolyam 7. Torda Lili Felkészítő tanár: Farkas Gáborné 8. évfolyam 1. Keltai Dóra 5. Chlebda Inez 8. Ujvari Gergő 9. Szládovics Lilla Laura Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |
Hunyadi matematikaverseny
5. évfolyam 1. Nagy Anna Kollár Bendegúz Zoltán Mátis Csenge Judit 3, Gombási Róbert Geiszt Zsombor Jenő Chlebda Tamás 6. Kiss Dominika Szilvia Csizi Martin Tamás novák Gábor 9. Péter Fanni Pálinkó Ádám Elisher Bence |
6. évfolyam 1. Czettisch Petra Keltai Gabriella Szlobodnik Zsanett 3. Klitz Kíra Galló Róbert Matus Barnabás 7. Boros Noémi Bernát Bettina Szakács Regina 8. Németh Amanda Becher Kata Rella Fiedler Evelin |
7. évfolyam 1. Kocsis Sára Torda Kata Torda Lili 3. Gánics József Koppány Hegedűs Zoltán Forgács Estella 5. Pintér Rebeka Sándor Norbert Tamás Valentin 7. Pesti Patrik Tamás Norbert Szabados Szabolcs |
8. évfolyam 1. Pintér Evelin Keltai Dóra Zavagyi Krisztina 2. Chlebda Inez Ujvári Gergő Szládovics Lilla 8. Búzer Luca Kurucz Réka Orova Pál 9. Pánczél Bernadett Mester Balázs Győrfi Imre Krisztián |
Megyei Varga Tamás matematika verseny
7.osztály 1. Kocsis Sára 2. Torda Lili |
8.osztály 1. Keltai Dóra 2. Szládovics Lilla 3. Ujvári Gergő 4. Pintér Evelin |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei
6. Gombási Róbert Krisztián 5. b | Huma Erzsébet |
7. Kórós Cintia 6. b | Veilandics Béláné |
4. Keltai Dóra 8. b | Huma Erzsébet |
6. Szládovics Lilla Laura 8. b | Huma Erzsébet |
2. csapatban | |
Chlebda Inez 8. b | Huma Erzsébet |
Keltai Dóra 8. b | Huma Erzsébet |
Szládovics Lilla Laura 8. b |
Huma Erzsébet Felkészítő tanárok |
Bolyai Matematika Csapatverseny
Megyei eredmények
7. hely 5. hely 8. hely 10. hely Felkészítő tanár: Veilandics Béláné
|
3. hely Forgács Estella 7.b Gánics Koppány 7.b Hegedűs Zoltán 7.b Torda Lili 7.b 14. hely Kara Kamilla 7.b Kocsis Sára 7.b Marusinszky Lora 7.b Torda Kata 7.b 18. hely Burai Zsanna 7.b Mózes Lotti 7.b Rácz Ágnes 7.b Stipkovits Dorina 7.b Felkészítő tanár: Farkas Gáborné 1. hely és országos döntős Chlebda Inez 8.b Keltai Dóra 8.b Szládovics Lilla Laura 8.b Ujvári Gergő 8.b 8. hely Fenyvesi Róbert 8.b Folytek Péter 8.b Pintér Evelin 8.b Zavagyi Krisztina 8.b 12. hely Breitner Vivien 8.b Burai Dániel 8.b Pesti Patrícia 8.b Varga Vanessza 8.b 16. hely Boros Marcell 8.b Jakab Dániel Tamás 8.b Orbán Adél 8.b Polgár Dorina Szabina 8.b 19. hely Izmirily Noa 8.b Nagy Anna 8.b Szeglet Gergő Attila 8.b Toplak Fanni 8.b 26. hely Búzer Luca 8.a Kurucz Réka 8.a Ordassy János 8.a Orova Pál 8.a Felkészítő tanár: Huma Erzsébet |