• Simple Item 24
 • Simple Item 23
 • Simple Item 22
 • Simple Item 21
 • Simple Item 19
 • Simple Item 18
 • Simple Item 17
 • Simple Item 15
 • Simple Item 13
 • Simple Item 12
 • Simple Item 11
 • Simple Item 10
 • Simple Item 9
 • Simple Item 8
 • Simple Item 7
 • Simple Item 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt az Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola honlapján!

Kérem, ismerkedjen meg iskolánk programjaival, egyéni arculatával, kiváló pedagógusaink és diákjaink által elért eredményekkel az oldalon megjelenő naprakész információk segítségével!

A város központjában elhelyezkedő intézményünk intelligens oktatási eszközökkel jól felszerelt: termeiben a digitális tábla, tanulói laptop, szavazórendszer szolgálja a diákok fejlődését.

Tehetségpontként a matematika, a sport és a művészetek terén felvállaltuk a tehetségazonosítást, tehetséggondozást, ennek keretében szakköröket, társasjáték klubokat, táborokat, rendezvényeket szervezünk, együttműködünk más tehetségműhelyekkel. Differenciált foglalkoztatással, a közös munkát elősegítő kooperatív technikák, csoportmunkák alkalmazásával támogatjuk tanulóink egyéni fejlődését.

Fontosnak tartjuk a testi és lelki egészség megőrzését, ezért tanórai vagy tanórán kívüli foglalkozást biztosítunk a futball, kosárlabda, atlétika, úszás, judo és a néptánc alapjainak elsajátításához. Kiváló sportolóink a városi sportegyesületek számára biztos utánpótlást jelentenek. Ugrókötél klubunk igazi kuriózum. 2016-ban pályáztunk a Boldog iskola címre. Ennek keretében havonta „boldogságórákat” tartunk, melyeken a derűt és életszeretetet éljük át diákjainkkal.

Színes, változatos programokkal összetartó közösséget formálunk. Részt veszünk a Code Week nemzetközi programozási hét rendezvényein. Fontosnak tartjuk, hogy diákjaink felelősen gondolkodjanak Földünk jövőjéről, ezért bekapcsolódunk a Fenntarthatóság-környezettudatosság témahét programsorozatába. A reneszánsz és Mátyás korának megismerésére szervezzük a Hunyadi-hetet, gyermeknapon Sportfesztivállal ünnepeljük diákjainkat.

A további információk eléréséhez a honlapunkon jó böngészést kívánok!

Mészárosné Fehérvári Mónika, intézményvezető

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/