• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Kecske kupa matematika verseny megyei eredmények
5. évfolyam
3. hely    Borbáth István, Herpai Péter, Spindler Bertalan Péter, Vida Kornél
5. hely    Farkas Laura, Gombási Noémi Renáta, Járfás Lili, Vida Janka
8. hely    Bacsányi Krisztina Jázmin, Tóth Klaudia, Varga Dániel, Vépi Tímea
6. évfolyam
10. hely    Estók Kristóf, Karvaj Ákos, Bazsánt Réka, Praveczki Tamás Péter

A Varga Tamás matematika verseny
megyei
7. osztály
1. Németh Máté 7.b
2. Pap Levente 7.b

8. osztály
1. Rácz Anna 8. b
1. Árva-File Balázs 8.b
3. Péterfi Liza 8.b

Kenguru matematika verseny
megyei

5. osztály
5. Vida Kornél
8. Gombási Noémi Renáta
11. Spindler Bertalan Péter
15. Vida Janka
20. Herpai Péter
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

6. osztály
20. Estók Kristóf
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
7. osztály
3. Pap Levente
4. Németh Máté
9. Schmidt Vera
Felkészítő tanár: Farkas Gáborné

8. osztály
13. Péterfi Liza
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet


Hunyadi csapatos matematika verseny eredménye

 

5. évfolyam
1. Gombási Noémi    
   Herpai Péter
   Vida Janka
3. Borbáth István    
   Spindler Bertalan
   Vida Kornél

6. évfolyam
2. Tivadari Martina    
   Orsó Csenge
   Gyurka Zselyke

3. Estók Kristóf        
   Áncsák Kitti
   Gallyas Milán


7. évfolyam
1. Pap Levente    
   Németh Máté
   Baliga Ákos
2. Hideg Hanna        
   Bojtor Zsófia
   Lénárt Anna
3. Kőhalmi Péter        
   Toplak Tamás
   Kovács Kristóf

8. évfolyam
1. Rácz Anna        
   Árva-File Balázs
   Józsi-Tóth Márk
3. Gánics Torda        
   Kürti Laura
   Péterfi Liza

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

 

2019. MEGYEI FORDULÓ
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában az Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola tanulói az alábbi eredményeket érték el:

5. OSZTÁLY
Egyéni eredmények
7.  Herpai Péter 5.b
11. Gombási Noémi Renáta 5.b    
Csapatverseny
2. helyezett
Herpai Péter 5.b
Gombási Noémi Renáta 5.b
Borbáth István 5.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet

7. OSZTÁLY
Egyéni eredmények
7.  Németh Máté 7.b
11. Kőhalmi Péter Lajos 7.b    
14. Pap Levente 7.b
Csapatverseny
2. helyezett
Németh Máté 7.b
Kőhalmi Péter Lajos 7.b
Pap Levente 7.b
Felkészítő tanár: Farkas Gáborné

8. OSZTÁLY
Egyéni eredmények
7. Rácz Anna 8.b
15. Árva-File Balázs 8.b
Felkészítő tanár: Huma Erzsébet



Gratulálunk a tanulóknak az eredményes versenyzéshez, a pedagógusoknak a sikeres felkészítéshez!

Bolyai Matematika csapatverseny
megyei

7. hely
Árva-File Balázs
Baráth Dominika
Józsi-Tóth Márk
Rácz Anna
Felkészítő tanár:
Huma Erzsébet

9. hely
Baliga Ákos
Hideg Hanna
Németh Máté
Pap Levente
Felkészítő tanár: Farkas Gáborné

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11