• Simple Item 22
 • Simple Item 21
 • Simple Item 19
 • Simple Item 18
 • Simple Item 17
 • Simple Item 15
 • Simple Item 13
 • Simple Item 12
 • Simple Item 11
 • Simple Item 10
 • Simple Item 9
 • Simple Item 8
 • Simple Item 7
 • Simple Item 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
cmpc_4Az információ, az ismeretek megszerzése az emberiség fejlődésének biztosítéka. A mai ember egyre gyakrabban az infokommunikációs technikát /IKT/ használja ismeretei bővítésére. Iskolánk pedagógusai egyre bővülő körben használják az IKT eszközrendszerét, melynek terjedéséhez jelentősen hozzájárultak a városban megvalósuló pályázatok: KDOP /épület és eszköz/, TÁMOP /szakmai megújulás/ és a TIOP /tanulói laptop, PC-k és interaktív táblák/.
Tanáraink és diákjaink kihívásnak veszik az oktatásba belépett új lehetőségeket. Több tantárgy tanításánál, egyre nagyobb rutinnal, napi szinten használjuk a tanári laptopokat és projektorokat. Bizton állíthatom, hogy mindenki nagy örömére és megelégedésére. Ma már nem álom, hogy 5 tanulócsoportunkban 113 tanulói laptop segíti az új világ új tanainak terjesztését. Fontosnak tartjuk, hogy a pedagógus meg tudja adni azt az értékrendet, melynek alapján a diákok ki tudják halászni az információ-bőségből, a számukra szükséges ismereteket, tudáselemeket. A program a napokban indult, de mindenki részéről nagy az érdeklődés iránta. Természetesen a szülőknek is be szeretnénk mutatni ezen eszközöket nyílt napok, órák keretében.
Köszönetünket fejezzük ki Oroszlány Város Önkormányzata Képviselő-testületének a megújult iskoláért és eszközökért! Kiemelten köszönöm mindazon kollégák és hivatali dolgozók, kivitelezők áldozatos munkáját, akik ehhez a csodához juttattak bennünket!


Köszönettel és tisztelettel:
Hartmann József
 igazgató

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/