• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
oroszágos eredmények


3. évfolyam:
5. Gánics József Koppány 3. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
4. évfolyam:
1. Keltai Dóra 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta
1. Ujvári Gergő 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta
1. Folytek Péter 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta

 

Kalmár László Országos Matematikaverseny
megyei döntő

3. évfolyam
5. Tatai-Szűcs János 3. b
6. Gánics József Koppány 3. b
11. Torda Lili 3. b
12. Forgács Estella 3. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
4. évfolyam
1. Keltai Dóra 4. b
3. Folytek Péter 4. b
6. Ujvári Gergő 4. b
7. Pintér Evelin 4. b
8. Chlebda Inez 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta

Kenguru Országos Matematikaverseny
megyei eredmények

2. évfolyam
4. Keltai Gabriella 2. b
6. Szlobodnik Zsanett 2. b
7. Kórós Cintia 2. b
8. Ujvári Nóra 2. b
10. Matajsz Bence 2. b
10. Rosta Dániel Levente 2. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika

3. évfolyam
1. Gánics József Koppány 3. b
2. Tatai-Szűcs János 3. b
7. Kocsis Sára 3. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika

 
4. évfolyam
1. Folytek Péter 4. b
1. Keltai Dóra 4. b
1. Ujvári Gergő 4. b
6. Szládovics Lilla Laura 4. b
9. Fenyvesi Róbert 4. b
10. Pintér Evelin 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta







 

 

Matematika verseny
1. évfolyam

1. Reidl Ádám 1. a
Sós Bernadett1.c
2. Dienes Viktória Jázmin 1.a
3. Elisher Bence 1.a
Czirják Réka 1.c
Boldog Dominik 1.c

 Zrínyi Matematikaverseny
megyei eredmények
(egyéni)

3. évfolyam:
6. Gánics József Koppány 3. b
7. Kocsis Sára 3. b
11. Tatai-Szűcs János 3. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika



 
4. évfolyam:
2. Ujvári Gergő 4. b
6. Chlebda Inez 4. b
10. Szládovics Lilla Laura 4. b
12. Pintér Evelin 4. b
14. Keltai Dóra 4. b
15. Fenyvesi Róbert 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta

Csapatverseny:
4. évfolyam:
1. helyezés: Ujvári Gergő, Chlebda Inez, Szládovics Lilla Laura

Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei döntő

3. évfolyam:
1. és egyben országos döntős

Torda Lili
Rácz Ágnes
Gánics József Koppány
Tatai-Szűcs János

6. Kocsi Sára
Mózes Lotti
Marusinszky Lora Ingrid
Sajó Dóra
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
 
4. évfolyam:
1. és egyben országos döntős
Keltai Dóra  
Chlebda Inez  
Boros Marcell
Ujvári Gergő

2. Toplak Fanni  
Pintér Evelin  
Szládovics Lilla Laura
Folytek Péter
Felkészítő tanár: Scherlein Márta

 

Felkészítő tanár:

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/