• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Alsó tagozat

Járási énekverseny
5. évfolyam
1. Matus Dorottya 5.b
Felkészítő tanár: Lantos Gyuláné
6. évfolyam
1. Molnár Ivett 6.b
2. Treitl Edvina 6.a
Felkészítő tanár: Lantos Gyuláné
7. évfolyam
1. Klitz Kíra 7.b
Matus Barnabás 7.b
2. Galló Róbert 7.b
Felkészítő tanár: Stein-Biró Zsuzsanna
8. évfolyam
2. Torzsa Éva 8.b
Különdíjas: Somodi Viktor 8.c
Felkészítő tanár: Stein-Biró Zsuzsanna

Bővebben: Ének 2015 - 2016

Iskolai szavalóverseny

1. osztály
1. Harmath Réka 1.a
    Boér Bence 1.c
2. Józsi-Tóth Petra 1.b
3. Mayer Milán 1.c

2. osztály
1. Novák Dorka 2.b
2. Járfás Lili 2.b
3. Fehér István 2.a
    Csizmadia Miklós Szilárd 2.c



3. osztály
1. Oláh Dorina 3.b
     Kishonti Boglárka 3.d
2. Zsolnai Orsolya 3.b
    Fodor Zsófi 3.d
3. Dobos Dóra 3.c
    Kluber Botond Ignác 3.d
    Kovács Fanni 3.d

4. osztály
1. Nekernusz Diána Paris 4.b
2. Bicsak Andrea 4.a
    Kulcsár Ambrus 4.b
3. Németh Fanni Julianna 4.c
    Magyari Szabolcs 4.d
Bővebben: Magyar 2015 - 2016

Kenguru matematika verseny
megyei

2. b osztály
4. Herpai Péter
5. Spindler Bertalan Péter
8. Vida Kornél
Felkészítő tanára: Némethné Pál Rita

3. d osztály
8. Praveczki Tamás Péter
14. Estók Kristóf
Felkészítő tanára: Mészárosné Fehérvári Mónika

4. b osztály
16. Czermann Máté
19. Németh Máté
26. Pap Levente
Felkészítő tanára: Mátisné Lócskai Judit

Bővebben: Matematika 2015 - 2016

Milyen családot szeretnék magamnak,
a Családsegítő és Szociális Szakszolgálat konferenciájára meghirdetett
kistérségi rajzpályázat

3-4. évfolyam
1. Preil Dániel 3. b

A Vértesi Natúrpark 10. évfordulója alkalmából rendezett
természetismereti vetélkedőn az iskolánk csapata 1. helyezést ért el.

Csapattagok:
Pap Levente 4. b
Németh Máté 4. b

Járási népdaléneklési verseny

1. osztály 
2. Herpai Péter
Felkészítő tanár:
Stein-Biró Zsuzsanna

4. osztály
Gánics Torda 4. b
Felkészítő tanár:
Doroginé Gut Ibolya


Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/