• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Alsó tagozat

Olvasópályázatok eredményei
(alsó tagozat)

A 2014/2015-ös tanévben részt vett iskolánk a József Attila Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára által meghirdetett „Mese, mese, mátka” és „Olvasd velünk…!” olvasó pályázatokon. Az eredményhirdetésre 2015. június 1-jén került sor Tatabányán. A díjazott diákoknak a gyermekkönyvtár író-olvasó találkozót is szervezett Barcza Katalin írónő részvételével.
„Mese, mese, mátka” pályázat


1. helyezést értek el:
 Gyurka Zselyke 2.d
 Hegedűs Csaba 2.a
 Oláh Dorina 2.b
 Schwarcz Fanni 2.a
 Stein-Biró Villő 2.b
 Szlatki Gergely 2.d

2. helyezést értek el:
 Fodor Zsófi 2.d
 Magyar Márton 2.a
 Mester Tamás 2.a
3. helyezést értek el:
 Dobos Dóra 2.c
 Ferkó Szabolcs Pál 2.a
 Gál Ferenc 2.a
 Galamb Gergő 2 a
 Kishonti Boglárka 2.d
 Kluber Botond 2.d
 Orsó Csenge 2.d
 Praveczki Tamás 2.d
 Szalai Attila 2.a
 Szegedi Zsófia 2.d

Könyvjutalomban részesült:
 
Szögi Szonja 2.d
 Kovács Fanni 2.d
 Turbucz Péter 2.d

„Olvasd velünk…!” pályázat
2.helyezést értek el:

 Böhm Kristóf 4.b
 Böhm Patrik 4.b

Bővebben: Magyar 2014 - 2015

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
megyei

2. évfolyam
6. Pál József
14. Praveczki Tamás Péter
Felkészítő tanár:
Mészárosné Fehérvári Mónika

3. évfolyam
14. Baliga Ákos
16. Fedák Emma Loretta
Felkészítő tanár:
Mészárosné Fehérvári Mónika

4. évfolyam
1. Rácz Anna
2. Árva-File Balázs
4. Józsi-Tóth Márk
9. Gánics Botond Torda
11. Dömötör Dávid
13. Kürti Laura
18. Csontos Patrícia
Felkészítő tanár:
Scherlein Márta

Bővebben: Matematika 2014 - 2015

Angol nyelvi verseny
1. helyezés:
Geiszt Zsombor 4.b
Danis Balázs 4.b
Vasi Bence 4.b
 
2. helyezés:
Chlebda Tamás 4. b
Gombási Róbert 4.b
Kollár Bendegúz  4. b
Fenyvesi Liza 4.b
Csongrádi Eszter 4. b
Laczkó Ivett 4.b
 
3. helyezés:
Nagy Anna 4. b
Ács Kíra 4. b
Harcsa Boglárka 4.b
Sós Bernadett 4.c
Horváth Norbert 4.c
Varga Rebeka 4.c

Bővebben: Idegennyelv 2013 - 2014

KISTÉRSÉGI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

3-4. évfolyam
Különdíj: Gánics Torda 3.b
Felkészítő: Doroginé Gut Ibolya

Környezetismeret verseny

3. évfolyam
1. Pálinkó Dávid Gábor 3. d
2. Rácz Anna  3. b
    Józsi-Tóth Márk  3. b
3. Győri Levente  3. a
Osztálya legjobbja:  Végh Maja 3. c
4. évfolyam
1. Gombási Róbert Krisztián 4. b
2. Geiszt Zsombor Jenő   4. b
    Sós Bernadett 4. c
3. Chlebda Tamás  4. b
    Pálinkó György Ádám  4. a
    Varga Rebeka 4. c

 

Bővebben: Környezetismeret 2013 - 2014

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/