• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Alsó tagozat

Karácsonyi képeslaprajzoló verseny
1. évfolyam
1. Molnár Ivett 1 .b
2. Laczkó Ivett 1. b
3. Kerek Tamás 1. b

2. évfolyam
1. Éliás Szabolcs 2. d
    Varga Zoltán 2. b
2. Mészáros Diána 2. a
3. Keczán Vivien 2. d
    Kovács Réka 2. b
 

3. évfolyam
1. Bándi Mihály 3. c
2. Pap Kíra 3. c
    Szénási Mátyás 3. d 
3. Schnel Dávid 3. c

4. évfolyam
1. Kánnár Zoltán 4. b
2. Spindler Hanna 4. d
    Csonka Kíra 4. d
3. Schwarcz Nikoletta 4. a
    Bodó Erika 4. d

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny
oroszágos eredmények


3. évfolyam:
5. Gánics József Koppány 3. b
Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
4. évfolyam:
1. Keltai Dóra 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta
1. Ujvári Gergő 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta
1. Folytek Péter 4. b
Felkészítő tanár: Scherlein Márta

 

Bővebben: Matematika 2010 - 2011
Bendegúz Anyanyelvi Verseny
megyei döntő


1. évfolyam:
3. Tóth Liliána 1. b 

Iskolai énekverseny
1. évfolyam
1. Tóth Liliána 1.b
Hernádi Dorina 1.a
2. Mészáros Diána 1.a
Kovács Laura 1.c
3. Klitz Kíra 1.b
Takács András 1.d
2. évfolyam
1. Helgert Dóra 2.a
Becker Krisztián 2.d
2. Koller László 2.c
Cseh Dorina 2.c
3. Bodri Vanessza 2.d
Torda Kata 2.b
3. évfolyam
1. Körmendy Annabella 3.c
Ferkó Adrienn 3.d
2. Mester Balázs 3.d
Tóth Hanna 3.a
3. Fenyvesi Róbert 3.b
Tóth Sándor 3.b
4. évfolyam
1. Kiss Krisztofer 4.d
Bokovics Nóra 4.b
2. Orova Katinka 4.b
Szécsi Anna 4.d
3. Hartmann István 4.b
Burka Annabella 4.c
Osztálya legjobbja: Lóth Lili 4.a
Iskolai rajzverseny

1. osztály
1. Markó Dóra 1. b
2. Pelikán Anna 1. c
3. Becher Kata 1. c 
Keczán Vivien 1. d







2. osztály
1. Torda Kata 2. b 
Simon Réka Roberta 2. c
2. Babai Károly 2. d
Szénási Mátyás 2. d
3. Hadnagy Fanni 2. a

3. osztály
1. Laskai Petra 3. d
2. Chlebda Inez 3. b
Polgár Dorina 3. b
3. Schwarz Nikoletta 3. a
Becher Fanni Bella 3. c

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/