• Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Eredményeink

Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny
3. Simonics Csenge
Különdíj a szép magyar beszédért:
Fintor Valentin

Nyelvtan-helyesírás verseny

1. osztály
1. Orova Katinka 1.b
     Csizmadia Szandra 1.b
2. Kovács Éva 1.b
    Gegő Martina 1.d
3. Kovács Dorottya 1.a
    Tenk Vanessza 1.d
Az 1.c osztály legjobbja: Burka Annabella
3. osztály
1. Szőke Édua 3.b
    Almási Anikó 3.b
2. Bogár Attila 3.a
3. Handl Karola 3.c
     Nagy Viktória 3.a

2. osztály
1. Farkas Renáta 2.d
     Matajsz Gergő 2.b
2. Sós Nikoletta 2.a
     Kovács Vivien 2.b 
3. Simonics Csenge 2.b
     Mérey Hajnalka 2.c
4. osztály
1. Kenedi Viktorina 4.a
     Kóros Dzsennifer 4.b
2. Boros Bettina 4.b
     Stein Eszter 4.a
3. Jónás Noel 4.c
     Zámbó Vivien 4.a

Bővebben: Magyar nyelv és irodalom

Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny
2. Nagy Henrietta

Kistérségi szavalóverseny
3. Kulcsár Alice 7.b

Kölcsey Feladatmegoldó verseny

3. Junger Fanni 5.b
19. Szabó Fanni 6.osztály

Iskolai versmondó verseny

5. osztály
1. Junger Fanni
2. Gellén Henrietta
3. Czéllai-Vörös Zsófia

7. osztály
1. Kulcsár Alice 7.b
2. Schaffer Dávid 7.a
3. Gergelyffy Viktór 7.b

6. osztály
1. Nagy Henrietta
2. Fagyas Fanni
3. Simonics Viktória

8. osztály
1. Torzsa Gabriella 8.b
2. Lantos András 8.b
3. Kerekes Fruzsina 8.b

Bővebben: Magyar nelvtan és irodalom

Ifjú Fizikus megyi vetélkedő 1. fordulója

Török Dávid 7.a (28 pont)

TITOK BT Angol Levelező verseny
8. helyezés
Balogh Norbert 6.b
Herceg Dávid 6.b
Petrik Renátó 6.b
Vida Ádám 6.b

Országos angol tanulmányi verseny megyei forduló
1. Geszler Attila 7.b
3. Breitner Cintia 8.b

Kistérségi angol verseny (Környe)
1. Berke máté 5.b
    Vida Ádám 6.b
    Geszler Attila 7.b
    Breitner Cintia 8.b

Bővebben: Idegen nyelv

Angol nyelvi verseny országos döntő
6. Breitner Cintia 7.b

A környei Kisfaludy Mihály Általános Iskola kistérségi tanulmányi versenye
1. helyezés csapatban:
Vida Ádám 5.b
Geszler Attila 6.b
Schlay Georgina 7.b
Bartalus Dávid8.b

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/